fanpopping tangu December 2011

  • Female, 18 years old
  • im not on fanpop anymore sorry if wewe want to talk, dm me on either tumblr (links below), au twitter (@makeitcheezy) i would be happy to reply
  • Favorite TV Show: daredevil, the flash, the 100, shadowhunters, jane the virgin
    Favorite Movie: marvel movies, nyota wars
    Favorite Musician: the 1975
    Favorite Book or Author: the mortal instruments, the infernal devices
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 13 clubs Dedicated (13) Die-Hard Fan in 8 clubs Die-Hard (8)

ukuta wangu

heart
xayeishax alinipa heshima za my polls
hiya love, so sorry i haven't been here, i haven't forgotten you!.
little message on my profile, please read it :) hope to hear from wewe soon!

lots of love, ayeisha stylinson ♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DennyseBawer22 alisema …
Perfect and Beautiful. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
LOVING23 alinipa heshima za my images
hujambo there hun!
How have wewe been?
Do wewe remember me? Haha I hope wewe do :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita