fanpopping tangu August 2011

  • 23 years old
  • new york, United States of America
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

             

ukuta wangu

mandy599 alisema …
this is 2 yori : yessssss ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
al2979 alisema …
I upendo wewe so much that words can't explain,When I am at the weakest point of my life,you are there encouraging me to run this race,because I am not only cause wewe are there with me.
wewe are on my mind siku and night,When we are apart I picture wewe gracious smile and hug.I can let my feelings out to wewe and won't regret it because no matter what is wewe are always on my side.I thank God for sending me someone like wewe who is precious and loving.So I can truly say that wewe are the Angel of My Life! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mileysmartcyrus alinipa heshima za my videos
thanks for the add
i added u bck ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
al2979 ametoa maoni…
no brob and thanks zaidi ya mwaka mmoja uliopita