fanpopping tangu September 2015

  • Male, 24 years old
  • United Kingdom
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
BJsRealm alinipa heshima za my images
Hi,Andy!Sorry for took me so long to realise just how valuable your friendship actually is to me. wewe are my very best friend & I miss wewe a lot.Hope wewe miss me 2.Here's a heshima just for you.Wish I could give wewe a medal instead 'cause you're a such a good friend.Hope wewe got my mail kwa now. It will certainly explain a lot. BTW, how do wewe like my new name?Seán & I are now married so we share our surname as well. Keep in touch,mate! <3U ilitumwa siku 19 zilizopita
heart
JosepineJackson alinipa heshima za my links
Check out my new club :)
link ilitumwa siku 21 zilizopita
heart
yorkshire_rose alinipa heshima za my images
......*☆.¸.☆*’...
..*☆.❀✿❀☆*’
.*☆✿❀✿❀✿☆*’
…✿❀✿❀✿❀✿
¸.☆*❀✿❀✿`*☆.¸¸
…….\||///…
……..\||//….
……..ஜღஜ…

Have a wonderful siku ♥ ilitumwa siku 22 zilizopita