mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

big smile
Renjio alinipa heshima za my comments
COURT ORDER! wewe are accused of.... crawling into my HEART...And
hijacking my SMILES... With your CUTENESS...HOW DO wewe PLEAD.....? GUILTY
wewe are sentenced...TO BE MY FRIEND FOR LIFE ~ NO BAIL...... Send this to all your friend's... Including ME!

IF wewe GET 10 BACK......! YOUR Friendship IS WORTH KEEPING ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
louis78 alisema …
my fav rap hater <3
i miss u guys !
and i hope ur great ;D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anndaBFMV ametoa maoni…
oh goood burning stomaaach lol i miss wewe too <3 and Im fine thank you, hope you're doing great darling zaidi ya mwaka mmoja uliopita
enisweet alisema …
ckemi une jam, jamu shqiptare po ti? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anndaBFMV ametoa maoni…
un jom prej Kosoves :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita