fanpopping tangu November 2013

  • Female, 19 years old
  • Tennessee
  • Favorite TV Show: bata Dynasty, N.C.I.S,My Little Pony,The Voice
    Favorite Movie: Any Marvel Movie,Despicable Me 1&2,Star Wars Movies,Lord Of The Rings Trilogy
    Favorite Musician: Taylor Swift&Hunter hayes
    Favorite Book or Author: The Holy Bible
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

emmylou101 alisema …
i dont know if wewe remeber me wewe alisema youll jiunge my klabu and shabiki me if i do the same. well i fanned you. whats your klabu names and ill join. hope wewe remeber. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Shazza15 alisema …
are wewe a christian? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
True-Finn-Fan alisema …
a shabiki deserves a shabiki back ^-^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita