My Wall

Previous
kiss
bright_angel alisema kuhusu Leyton Family<3
hujambo guys! I hope some of wewe still remember me. Honestly, I don't remember the last time I was scrolling through this group. I just wanna greet wewe and send wewe a lot of kisses. ilitumwa miezi 7 iliyopita
mooshka ametoa maoni…
Hi Maria <33 miezi 7 iliyopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
MARIA!! Hi boo ❤❤ miezi 7 iliyopita
FOREVER74 alisema …
Please do participate! :)

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
bright_angel alisema kuhusu Stefan & Caroline
"Stefan, I need wewe to know that I understand. I upendo you, [crying] I will upendo wewe forever"
“One siku when wewe wake up, tell Caroline I heard her and I will upendo her forever too” ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir alisema …
I randomly stumbled on the Brucas Lovers spot yesterday and I remembered wewe haha and then I saw wewe ilitumwa a kura ya maoni on the tv couples spot and I was like 'Omg Maria!!' <33
I'm alright. Awaiting my final 2 results and if I pass I will finally get into chuo kikuu, chuo kikuu cha and start studying for my Psychology Degree <3
What do wewe work as? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kirkir alisema …
Mariaaa!
I didn't know wewe were still active on fanpop :O
How are you? <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
liza12354 alinipa heshima za my videos
hiii!! thanks for the add
mind joining my club?
link
tysm
have a good day!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
XNaley_JamesX alisema …
"I know everyday you're watching over me, and smiling. upendo and miss wewe Cory, everyday, but today a little more.. <3"

And Lea's twitter :'( :'( </3
I'm bawling so much right now! YES THEY ARE ETERNAL <3333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bright_angel alisema kuhusu Cory Monteith
Monchele is ETERNAL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
bright_angel alisema kuhusu Cory Monteith
"You never alisema I' m leaving, wewe never alisema goodbye, wewe were gone before I knew it and only God knew why. A million times I needed you, a million times I cried, If upendo alone could have saved you, wewe never would have died" #3YearsWithoutCory ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
luckyPink alinipa heshima za my links
TAYLOR ikoni CONTEST: inayofuata round Open!

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita