mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
Flickerflame alinipa heshima za my videos
A heshima for the Booth/Bones video wewe added ilitumwa miezi 7 iliyopita
smile
PrueFever alinipa heshima za my polls
Thank wewe for the add back :)

Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa miezi 8 iliyopita