mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

cloudcastle alisema kuhusu IceBearGirl
( :

Hello IceBearGirl . . .

krisimasi could be on the way.

Hope wewe have a merry one.

( : ilitumwa miezi 9 iliyopita
cloudcastle alisema …
( :

Hello SeaOfMoonlight.

I was trying out a new way of uandishi ( thinking of a family member that finds kusoma difficult ).

Hope wewe are having a happy August !

( : ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
SeaOfMoonlight alisema …
I am guessing wewe want to be funny and cute au whatever but just talk normally... I don't understand half of what wewe are saying and it is just spam. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita