mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

Lusamine alisema …
Please stop ridiculing other people's grammar and conventions. I am sure wewe make plenty of typos as well, and nobody should complain to wewe for them either. Some of the people wewe have bullied have learning disabilities and speak other languages. If I see wewe do this again, wewe will definitely be reported. ilitumwa siku 10 zilizopita
NagisaFurukawa- alinipa heshima za my pop quiz questions
I don't get what wewe mean kwa Córner on my chemsha bongo post. ----> link ilitumwa siku 22 zilizopita
smile
NagisaFurukawa- alinipa heshima za my comments
I don't mean to be rude. But let's not be annoying now. Everyone makes mistakes on words. It's really no big deal. So don't go uigizaji all high and mighty. Here have a prop. And chill lax. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita