My Wall

Next Previous
Lusamine alisema …
Please stop ridiculing other people's grammar and conventions. I am sure wewe make plenty of typos as well, and nobody should complain to wewe for them either. Some of the people wewe have bullied have learning disabilities and speak other languages. If I see wewe do this again, wewe will definitely be reported. ilitumwa miezi 4 iliyopita
NagisaFurukawa- alinipa heshima za my pop quiz questions
I don't get what wewe mean kwa Córner on my chemsha bongo post. ----> link ilitumwa miezi 4 iliyopita
smile
NagisaFurukawa- alinipa heshima za my comments
I don't mean to be rude. But let's not be annoying now. Everyone makes mistakes on words. It's really no big deal. So don't go uigizaji all high and mighty. Here have a prop. And chill lax. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
DisneyPrince88 alinipa heshima za my comments
Here the link for the Juuni Taisen club
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
ImAnEasel alinipa heshima za my comments
Thanks for commenting on my picture! =^_^= ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
yanglight09 alinipa heshima za my answers
Thx for your answer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita