mchoro orodha

Vilabu Vyangu

designpickr has not joined any clubs yet

ukuta wangu

designpickr alisema kuhusu House, M.D.
Can't wait till the season starts up again. What will I do now :/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
designpickr alisema …
This gut goes into the bar and sees his friend there( whom never drinks). He says to the guy" what's the matter" the guy says "well I just caught my wife in kitanda with my best friend"

The friend says "that's awful. let me buy wewe a drink and wewe can tell me all about it. where's your wife?" "I threw her out!" " well what did wewe do to your best friend?"

I grabbed him kwa the throat and shook him real hard and alisema "BAD DOG! BAD DOG! " ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita