THEY'RE COMING TO TAKE ME AWAY HAHA!! It's cute wewe think I care~ .3.

fanpopping tangu August 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 3 clubs Dedicated (3)

ukuta wangu

smile
Frozengirl11 alinipa heshima za my answers
Just fanned u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dreamcatcher321 alisema kuhusu Homestuck
I'm not wearing an machungwa, chungwa ribbon.
IM WEARING TWO machungwa, chungwa RIBBONS! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wow...
This club holds so many memories.
I can never find the moyo to remove it from my list.
Just to let any of my old Marafiki know...I miss wewe all.
I know I messed up a long time ago, but morgan has been helping me get through it all. I've had alot of problems when I was Invaderlin123, but i'm not longer that person.
I just hope wewe guys could find it in your hearts to forgive me. I've Lost alot of Marafiki because of what i did, but no more. I upendo wewe all <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita