mchoro orodha

Vilabu Vyangu

           

ukuta wangu

eddiefitzgerald alisema kuhusu Céline Dion
HI MRS. DION. wewe ARE THE GREATEST SINGER OF ALL TIME. I WOULD upendo TO HEAR wewe IN PERSON. BYE MRS. DION.

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Archinaut ametoa maoni…
Hi everyone, I'm so glad and exciting to be member of this amazing site first of all. For many years I've been waiting to jiunge some shabiki club of Celine, to share with other mashabiki my feelings, maoni & other information about CELINE, the greatest singer on Earth and beyond, don't wewe think so?. Thank wewe for be there. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OH HI MRS. DEGENERES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!YOU ARE THE MOST BEAUTIFUL WOMAN OF ALL TIME MRS. DEGENERES!!!!!!!!!
OH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
eddiefitzgerald alisema kuhusu Ellen DeGeneres
OH HI MRS. DEGENERES!!!!!!!!!!!!!!! wewe ARE THE ABSOLUTE GREATEST MRS. DEGENERES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OH WWWOOWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAHHHOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAHHHOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAHHHOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita