♥ ĸatie Cullen au ɮɭack ♥

fanpopping tangu April 2009

  • Female
  • Marekani
  • Favorite TV Show: тєєη мσм ♥
    Favorite Movie: тωιℓιgнт, ηєω мσση ♥
    Favorite Musician: яσвєят ραттιηsση, тαуℓσя sωιƒт, jєηηєттє м¢¢υя∂у ♥
    Favorite Book or Author: тнє тωιℓιgнт sαgα, ∂єαя jσhη, тнє ℓσvєℓу вσηєs ♥
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

big smile
mia444 alinipa heshima za my comments
hujambo will wewe please jiunge my new club? link. It's for all people that are team Edward au if wewe just like the Twilight Saga. I'd really appreciate it! Have a great day, upendo Mia ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mia444 ametoa maoni…
kwa the way I just added wewe will wewe please add me back? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ded99 alinipa heshima za my pop quiz questions
Do wewe want to jiunge link ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maddie1558 alinipa heshima za my comments
i just wanted to tell u ur awesome! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita