My Wall

Previous
Pinhollow alisema …
wowsers ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
FalliNgSparks alinipa heshima za my links
Here's a new contest for fanpop users. Plz jiunge if wewe are interested. We are giving a chance to u to onyesha ur talent here. I am a judge in Singing/Dancing contest.
Register here:
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Naama676 alisema …
Hi Natalie, I'm a big shabiki of your comics in YouTube. I ilitumwa a video that I would like wewe to see and if wewe like it,I would be grateful if wewe recommend the video to your YouTube channel subscribers. Here is the link to the video https://youtu.be/zCSqU5zrl7s ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
NagisaFurukawa- alinipa heshima za my links
Since wewe like Sonic the Hedgehog. Please jiunge Megaman shabiki Club. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames ametoa maoni…
sure but im not a shabiki of megaman zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames alisema kuhusu Winx Club
hujambo fairies, just relesed a contest for everyone who in the winx fandom for some fun
https://www.youtube.com/watch?v=3GcLY-aal2s&feature=youtu.be
please share it we want a chance to make winx fairys around the world jiunge in and have some fun ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames alisema kuhusu Winx Club
hujambo guys me and the rest of the cast of WiBE did this winx fandub and want your thought s on it enjoy https://www.youtube.com/watch?v=7iUQWnPkr6c&feature=youtu.be ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
FanNoOne111 ametoa maoni…
Awesome Job Guys.... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames ametoa maoni…
Thank wewe xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames alisema kuhusu Sonic the Hedgehog
hujambo guys im natalie guest aka flora james wewe may know me on Youtube for the sonic comic dramas and other Youtube video ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Legithedgehog ametoa maoni…
Cool zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Starling101 ametoa maoni…
Hello anyone online zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Legithedgehog ametoa maoni…
hujambo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stella2015 alinipa heshima za my links
Awesome ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames alisema kuhusu Winx Club
hi guys im back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stella2015 ametoa maoni…
Welcome back bestie *hugs you* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames ametoa maoni…
thx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
FanNoOne111 ametoa maoni…
Make us feel your Presence then... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stella2015 alinipa heshima za my comments
Good friends
Are HARD to find,
HARDER to leave,
And IMPOSSIBLE to forget.

Good Marafiki are like stars
wewe don't always see them
But wewe know they're always there.

Thank wewe for standing kwa my
alisema when times get hard
thank wewe for making me laugh
when I didn't even want to smile

THANK wewe FOR BEING MY ONE OF AWESOME FRIEND <3
Thank wewe for becoming my best friend :D

FREE heshima FOR BEING ONE OF AWESOME FRIEND <33333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames ametoa maoni…
thank wewe my friend thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stella2015 ametoa maoni…
wewe deserved it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
florajames ametoa maoni…
thx ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita