Smriti Khurana

fanpopping tangu June 2011

  • Female, 22 years old
  • I don't come here that often,wish to contact me? add me on instagram: _smritik_, India
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 6 clubs Dedicated (6) Die-Hard Fan in 5 clubs Die-Hard (5) Fanatic in 1 club Fanatic (1)

ukuta wangu

heart
fun_olwayzzZ alisema …
So I'm coming back here after almost a year. There was a time I was active almost everyday.
Miss my old friends..hope everyone is doing good. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
050801090907 alinipa heshima za my answers
Yes it's amazing that we are on, on the same day. Like I thought today I'll come here just in case wewe might have written to me and wewe actually did dakika ago. It's like telepathy. ^^
Aww, that's so sweet that wewe were his crush before. <3
I am really happy for wewe friend. ^^
Sweet.
Well I think wewe probably guessed who my vipendwa are. Bom and CL.
Well I followed wewe on tumblr if that's you. ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Do wewe like GOT7? ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Oh okay. I wish wewe luck on your exams. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Get the biggest grades. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
And of course I'll wait for wewe Minho lover. ^^ <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 alinipa heshima za my videos
Did wewe mean minhogirlforever? If that' wewe then wewe are not active at all.
I am bomshellgzb. ^^
Do wewe like 2NE1? If wewe do, who is your inayopendelewa member?
Oh well I actually forgot my Facebook nenosiri so don't expect me there. Lmao
And I don't have an instagram either.
Oh yes. I've heard. It's nice knowing that when someone wewe upendo comes to your country. Even if he is far away from you. But still knowing that wewe are in the same country is wow. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Like when some singer I upendo tweets something on twitter and I saw that it was a "minute ago". I am like wow. So close yet so far. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
OMG! wewe do?! I am so happy for you. I wish wewe all the best. Be happy always. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Everyhting is fine kwa me. Thanks God. I am happy with Jjong. Lmao. There is nothing to know. Just before two weeks school started for me and I am super bored and tired and sleepy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Aww. I upendo wewe zaidi buddy. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita