My Wall

Previous
heart
fun_olwayzzZ alisema …
So I'm coming back here after almost a year. There was a time I was active almost everyday.
Miss my old friends..hope everyone is doing good. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
050801090907 alinipa heshima za my answers
Yes it's amazing that we are on, on the same day. Like I thought today I'll come here just in case wewe might have written to me and wewe actually did dakika ago. It's like telepathy. ^^
Aww, that's so sweet that wewe were his crush before. <3
I am really happy for wewe friend. ^^
Sweet.
Well I think wewe probably guessed who my vipendwa are. Bom and CL.
Well I followed wewe on tumblr if that's you. ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Do wewe like GOT7? ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Oh okay. I wish wewe luck on your exams. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Get the biggest grades. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
And of course I'll wait for wewe Minho lover. ^^ <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 alinipa heshima za my videos
Did wewe mean minhogirlforever? If that' wewe then wewe are not active at all.
I am bomshellgzb. ^^
Do wewe like 2NE1? If wewe do, who is your inayopendelewa member?
Oh well I actually forgot my Facebook nenosiri so don't expect me there. Lmao
And I don't have an instagram either.
Oh yes. I've heard. It's nice knowing that when someone wewe upendo comes to your country. Even if he is far away from you. But still knowing that wewe are in the same country is wow. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Like when some singer I upendo tweets something on twitter and I saw that it was a "minute ago". I am like wow. So close yet so far. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
OMG! wewe do?! I am so happy for you. I wish wewe all the best. Be happy always. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Everyhting is fine kwa me. Thanks God. I am happy with Jjong. Lmao. There is nothing to know. Just before two weeks school started for me and I am super bored and tired and sleepy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Aww. I upendo wewe zaidi buddy. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 alisema …
WAIT! WAIT!
I CAUGHT wewe ON HERE!
WAIT TILL I READ YOUR POST SO I CAN RESPOND! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
050801090907 alinipa heshima za my comments
First of all
EWHLGLEABGGELGEGHEAUWEUFKGWGLFGAERIHD
I don't know what that was.
BUT DUH I REMEMBER YOU! HOW COULD I EVER FORGET YOU!
I MISS wewe SO MUCH TOO! <33
Aww I am like that too kusoma old messages. I see wewe wrote to me a mwezi zamani so I guess you'll be back here again in months.
Yes yes. So many memories.
And I always thought I would never stop coming to fanpop but I stopped. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
I don't use Facebook anymore..I thought wewe might have a tumblr? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
Good times. I am so glad wewe hadn't forgotten me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
I miss wewe so much too. I hope I can hear from wewe soon. <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 ametoa maoni…
I remember when wewe made me this Jonghyun hariri and I was so happy because it was so beautiful simple but beautiful. wewe know how much I upendo Jonghyun and it was such a beautiful and warming picture of him smiling and it alisema "I upendo you" and I know that's your message from wewe to me but I also felt like Jonghyun is saying "I upendo you" to me and here I am looking at that picture and tearing up. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
fun_olwayzzZ alisema kuhusu fanpop
hujambo Fanpoppers!
I haven't been on here for like 8 months I guess,I need some help!
Has the meebo thing ,I mean the chat area gone forever? au it's just a problem with my account?
Thanks~ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carol-4 ametoa maoni…
mmmmm busy all through ? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Flickerflame ametoa maoni…
Meebo got closed down ages ago. The F4 haven't found a replacement for it yet. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fun_olwayzzZ ametoa maoni…
thanks Flickerflame :) It's sad that it's gone.It was a good feature. Indeed fanpop has changed so much over the years... :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxzBellazxX alisema …
I would really appreciate if wewe could take the time to listen to my cover of 'Say Something'. Please leave a maoni on YouTube about what wewe think :) https://www.youtube.com/watch?v=kzc3JrM3ops ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lisseth alinipa heshima za my links
♥♥♥♥ WE ARE
╔═╦═╦╦═╦═╦═╗
║═╣═╣║═╣║║╗║
║╔╣║║║═╣║║╝║
╚╝╚╩╩╩═╩╩╩═╝'s FOREVER & ALWAYS!♥♥♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lisseth alinipa heshima za my images
Oh! of course, sis!!! Of course I remember you! How on Earth can I forget about you? wewe are my FOREVER BESTIE!!!!!♥♥♥
Miss wewe lots, sis!!!!! wewe are always in my heart!!!!

Remember that I will always be here for you, my friend!!!!!! Take care always and don't forget about me, sis!!!

Always kwa your side,
Lisseth
XOXO
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
050801090907 alinipa heshima za my videos
Well not much is up with me I am just going crazy over EXO and being a bad girl like CL.
Wbu? :)
Oh no I haven't heard about them now that you've told I have haha.
Of course I'll jiunge your club. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita