Genevieve Hepburn

fanpopping tangu September 2014

  • Female, 18 years old
  • Manchester, United Kingdom
  • Favorite TV Show: Keeping Up With The Kardashians
    Favorite Musician: One Direction
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

gennierocks1 alisema kuhusu Manchester United
Manchester United wewe are still the best. I dont care that man city and liverpool beat us last season we can still do it this year. We have signed loads of great players and we will work well this mwaka to get back. Louis van Gaal is a epic manager so we can achieve. Come on UNITED!!! I would like to meet the team! xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
supardana ametoa maoni…
I think this season Manchester City au Manchester United will be the champion.Because other klabu are not consistence to get a point every match. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gennierocks1 alisema kuhusu Christiano Ronaldo
Hi Cristiano I upendo wewe so much. wewe are the BEST footballer in the world and i would upendo to meet you. PLEASE add me! xxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gennierocks1 alisema kuhusu Zayn Malik
Zayn i upendo you!! wewe are the best out of 1D. I would upendo to meet you. When i came to see wewe in tamasha wewe were amazing wewe were epic at singing. Please add me! xxxxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita