fanpopping tangu February 2010

  • Male, 55 years old
  • Marekani
  • Favorite TV Show: big bang theory
    Favorite Movie: dazed and confused,american graffitti,almost famous
    Favorite Musician: hypocrisy,nevermore,devildriver,kataklysm,slayer,pantera
    Favorite Book or Author: any edgar alan poe
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 17 clubs Dedicated (17) Die-Hard Fan in 67 clubs Die-Hard (67) Fanatic in 18 clubs Fanatic (18) Super Fan in 1 club Super (1)

ukuta wangu

thighsdonttouch alinipa heshima za my images
Great collection of pics and clubs! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gymnastlover ametoa maoni…
thanx!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BJsRealm ametoa maoni…
Cool.It looks like we both upendo chemsha bongo a lot.Posted some chemsha bongo maswali myself already.If wewe wanna try your luck on my chemsha bongo here are the viungo for you=>link& linkGood luck! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BJsRealm ametoa maoni…
Perhaps wewe would also like to try this link as well: linkHope wewe like it! Have fun & enjoy all of those new chemsha bongo questions! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mia444 alinipa heshima za my comments
Great! I'm glad wewe like it, do wewe like K-Stew in the Twilight Saga? if so, i made a club for her character "Bella" the link is link if wewe like it, I've got zaidi for different people! Here's a heshima for joining KJS90-ff-fans-forever ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gymnastlover ametoa maoni…
just joined that one as well, and it also looks pretty good! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mia444 alinipa heshima za my links
hujambo what's up? I just added you, i upendo your motto! And your ikoni is great! She's beautiful! I'm Mia btw. Would wewe like to jiunge my club for Kristen Stewart? I saw wewe joined her club, i made one of my own the link is link let me know what wewe think! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gymnastlover ametoa maoni…
Thanks!!! And glad wewe like the icon, its one of my vipendwa :) and also my kauli mbiu haha, thats cool . I just joined your club and looks good so far :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita