Maile-lokelani Magno Song Soo Hoon(my korean name)

fanpopping tangu January 2011

  • Female, 24 years old
  • Kapolei, Hawaii
  • Favorite TV Show: SUPERNATURAL,(SHiNee)HELLO BABY,GHOST ADVENTURES,THE L WORD,SPONGEBOB,AFV,MAURY,
    Favorite Movie: 19NINETEEN,71 INTO THE FIRE,IRIS,NINJA ASSASSIN,PINNAPPLE EXPRESS,TRANSFORMERS,WANTED
    Favorite Musician: ♥TOP♥,GD,BIGBANG,SHINEE,2PM,♥JUN.K♥CHANSUNG♥WOOYOUNG♥SUPER JUNIOR,SE7EN,BI RAIN,NICKI MINAJ,JANET JACKSON,etc.
    Favorite Book or Author: vitabu THAT CATCHES MY INTREST
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
GDragon612 alinipa heshima za my polls
awww i upendo hawaii
so great there<333
so happy wewe upendo kpop too awww<333

I`m so fine what about you???

Saranghae your kathi<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my answers
awwwwwwww<33333
How are wewe maile<3
Have a great day!
Whats new kwa you?
Saranghae Kathi<33333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
GDragon612 alinipa heshima za my images
We are Friends
I got your back
wewe got mine,
I'll help wewe out
Anytime!
To see wewe hurt
To see wewe cry
Makes me weep
And wanna die
And if wewe agree
To never fight
It wouldn't matter
Who’s wrong au right
If a broken heart
Needs a mend
I'll be right there
Till the end
If your cheeks are wet
From drops of tears
Don't worry
Let go of your fears
Hand in hand
upendo is sent,
We'll be friends
Till the end ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita