mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

amethystpurple alisema …
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
ilovemusic2 alisema kuhusu Cher Lloyd
Happy Birthday Cher! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovemusic2 ametoa maoni…
kwa the way, check out my video on YouTube: link Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ilovemusic2 alisema kuhusu Kylie Minogue
hujambo Everybody, WELL! wewe can now see me imba Do Me Shoes! Just go to YouTube.com and type in Do Me Shoes- Patricia King . Please SHARE it with your Facebook and Twitter friends. Talk it up to people wewe know. I told wewe a couple of weeks zamani about the song, and we’ve had 1000 people hear it on Facebook, Twitter, and internet. And kwa the way, my feet still hurt from wearing my Do Me Shoes!
Thanks for helping! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita