kit

fanpopping tangu June 2012

  • Female
  • derpsville =D, el dorado (mythical aztec city)
  • Favorite TV Show: invader zim, the simpsons,ed edd,n'eddy,my little gppony, pony friend ship is magic
    Favorite Movie: g-force, the simpsons movie,all the beethoven movies,rush hour1,2,3
    Favorite Musician: three days grace, one direction niall i luvs u!, blink 182,verka serduchka and a lot zaidi
    Favorite Book or Author: i have to many to count =3
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

1Dluver12 alisema …
hi!! how r ya? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvinvaderzim ametoa maoni…
hello and good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvinvaderzim alisema kuhusu Jhonen Vasquez
300 fan!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvinvaderzim alisema kuhusu Anti Bullying
The boy wewe punched in thehall today,Committed suicide a few dakika ago.

That girl wewe called a slut in class today,she's a virgin.

The boy wewe called lame, He has to work every night to support his family.

That girl wewe pushed down the other siku is already being abused at home.

wewe think wewe know them.

Guess what, wewe DON'T!

Re-post if wewe are against bullying.

I bet 99% of wewe won't.

Re-post this if your that 1% with a moyo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita