Captain au if wewe wish wewe may call me jazzie.

fanpopping tangu April 2010

  • Female, 24 years old
  • i was born on a pirate ship., in the waters of the alantic
  • Favorite TV Show: family guy, wipe out, Bones
    Favorite Movie: nyota wars, pirates of the caribbean, history of the world, freddy movies, dark crystal, any johnny depp movie, any tim burton movie,
    Favorite Musician: keith richards, my self, rolling stones , acdc, metallica, gorillaz, queen, the doors, tom petty, van halen and many others.
    Favorite Book or Author: stephen king, edger allen poe, gullivers travels, life kwa keith richards
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

laugh
twilight939 alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jazzziejay56 ametoa maoni…
waz up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheDesolateOne alinipa heshima za my polls
thank wewe so much for to adding meh name XD bad mario impression >_> thanks for the add :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jazzziejay56 ametoa maoni…
no problem zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheDesolateOne ametoa maoni…
^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jazzziejay56 alisema kuhusu bila mpangilio
Does anybody remeber that awesome feeling wewe got when wewe found a penny when wewe were a little kid? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AzulFlamma ametoa maoni…
I still get that feeling. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hi223 ametoa maoni…
ya i still say find a penny pick it up all siku long wewe have good luck :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita