Jojo Garcia

fanpopping tangu November 2010

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
PrueFever alinipa heshima za my images
Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sk8erboi2002 alisema …
As wewe can imagine the memories of Stephanie are incredibly vivid. Its interesting I do have to say that. Stephanie was gonna come here to Washington to be with me once she got out of school. Me and her talked about it every day. Omg the upendo though as wewe imagine considering Stephanie was like my very first real true love. There really are no words. I was so happy and so in upendo I couldn't think and it was like it was in a blinding fog. Stephanie and me even discussed traveling the world! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sk8erboi2002 alisema …
Hey! Of course I remember wewe and thanks. I'm doing a lot better than I was. Its healing. But I know I'll never forget Stephanie. wewe never forget the first one! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita