TUSHAR RAJ

fanpopping tangu December 2011

  • Male, 29 years old
  • Patna, India
  • Favorite TV Show: 24, The Big Bang Theory
    Favorite Movie: Inception,The Dark Knight
    Favorite Musician: Linkin Park, Britney Spears
    Favorite Book or Author: Dan Brown, Michael Crichton
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

joe-kerr alisema kuhusu Sherlock Holmes
If any of wewe have stackexchange profiles, you'd know there's no place for Sherlock there. Please help create one kwa following here. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 alisema …
It's ok :) And I see wewe like The Big Bang Theory ? THAT'S AWESOME! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
joe-kerr ametoa maoni…
Like it? I upendo it. I've watched every episode like nine times, zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Starwarschick18 alisema …
Thanks 4 being my shabiki wewe rock!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita