fanpopping tangu November 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
t_direction alinipa heshima za my videos
One mwezi passed kwa so quickly, I thought it had only been about one week since I had logged in!
Update: The kitten was found (unexpectedly) in our neighbor's house.. She as found, thank God.

How are you? ilitumwa siku 6 zilizopita
luminousshams alinipa heshima za my images
Yea same here
Lol I upendo chakula and I think I'll die without it ;) ilitumwa siku 6 zilizopita
big smile
luminousshams alinipa heshima za my videos
Okay then .. lets talk about it :D
Are wewe afraid of death ? What's the last wewe wanna do
Before wewe die , ilitumwa siku 15 zilizopita