mchoro orodha

Vilabu Vyangu

           

ukuta wangu

kidflash_YJ alisema kuhusu Young Justice OC'S!!!
( walks in cave and opens fridge door) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Willow_Cyrus ametoa maoni…
( walks in and eyes widen and turns around and about to walk away) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Gunfire ametoa maoni…
*leans agiens wal* If wewe are in the frige anyway than could wewe give me a beer. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BladeYJ ametoa maoni…
uhm... *sits there wide eyed* O...o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kidflash_YJ alisema kuhusu Young Justice OC'S!!!
Ooc: okay so mclovin she's a bitch, kahaba okay.... I don't get why wewe still want to be around her because she's is a jembe, hoe bag and just is so rude. I hope wewe see this mclovin because I want wewe to know how I feel about wewe now u hoar. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mclovin_69 ametoa maoni…
..... fine if wewe want me gone that bad maybe i will go wewe jerk! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KatRox1 ametoa maoni…
Okay, this is where I draw the line and simply say: SHUT. UP. POEPOL. (And yes, that last word wasn't in English) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The_Writer ametoa maoni…
HE DESERVES WHAT HE GETS!!!!!! STOP WITH THE SELF PITY!!!!! IM TRYING TO HELP YOU!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kidflash_YJ alisema kuhusu Young Justice OC'S!!!
( looks inf fridge and finds icecream) ohhhhh yeahhhhhh ( takes it out and gets spoon and eats icecream out of container ) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CoaxochYJ ametoa maoni…
*Sitting onto of freezer kuvuka, msalaba legged*Smiles at KF* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Red-Revenge ametoa maoni…
Ooohhh.... There's gonna be a fight. *follows Billy and Wally* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BeccaYJ ametoa maoni…
Evil Wally zaidi ya mwaka mmoja uliopita