I Finished Angel!

fanpopping tangu June 2007

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
larouxbestfan alisema …
ladyhawke AWESOME! u agree? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktgirl266 alinipa heshima za my answers
heyy!! i was wondering if wewe wanted to jiunge my spot (link at bottom). wewe can add whatever wewe want to make it amazing!! thanks alot if wewe do :)
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SwarlsBarkley alinipa heshima za my pop quiz questions
┌─┐ ─┐
 │▒│ /▒/
 │▒│/▒/
 │▒ /▒/─┬─┐
 │▒│▒|▒│▒│ I Want...
┌┴─┴─┐-┘─┘ PEACE&LOVE 4 the World ♥
│▒┌──┘▒▒▒│
└┐▒▒▒▒▒▒┌┘
 └┐▒▒▒▒┌┘
Send this to your Marafiki here on fanpop and bring peace on foramu and smile on their faces... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita