Trisha (≧◡≦)

fanpopping tangu March 2013

  • Female, 16 years old
  • ᴛʜᴇ ʙᴇsᴛ ᴡᴀʏ ᴛᴏ ᴍᴀᴋᴇ ʏᴏᴜʀ ʜᴀᴛᴇʀs ᴊᴇᴀʟᴏᴜs ɪs ʙʏ ʙᴇɪɴɢ ʜᴀᴘᴘʏ, (◑‿◐)
  • Favorite TV Show: link | link
    Favorite Movie: link | link
    Favorite Musician: link
    Favorite Book or Author: link | link
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 7 clubs Dedicated (7) Die-Hard Fan in 23 clubs Die-Hard (23) Fanatic in 3 clubs Fanatic (3)

ukuta wangu

crying
rahulshingtee alinipa heshima za my images
Oh My God. I am so glad wewe are still here.
Any other social media where we can talk?
I miss wewe so much. I hope you've been fine. How are you? ilitumwa miezi 8 iliyopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my comments
hujambo yeah I remember wewe my sunshine aweeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
how are wewe
have missed wewe like hell<3 ilitumwa miezi 8 iliyopita
sad
rahulshingtee alinipa heshima za my videos
I MISS wewe GIRL. :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita