Egle M

fanpopping tangu June 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
vidvida alinipa heshima za my videos
I Miss wewe So much!
i wish there was a way i could talk to wewe :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
quinn13 alinipa heshima za my polls
Hii!!
Thanks so much 4 adding me!! I'm Iva, nice to meet you.. :D
Btw You've got amazing kauli mbiu as well as your gallery pics.... ;)
So, how are you?
xxx
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aNNalovechuck alinipa heshima za my polls
Deaaaaaaaaar <33
How are wewe today?
kidding me ? how could i forget wewe ;)?
we're besties :D ~
so how are wewe ? anything new? tell me everything
ofcourse i watched new the episodes :D
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita