luba ^^

fanpopping tangu October 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

charlottechou8 alisema …
wow hi! thanks for being my fan(?) i just remembered this website so I came back to check... I'm thinking about registering a new account but still, thanks a lot! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Sakura_Shaoran alinipa heshima za my images
luba chan still remember me? >.<
oh gosh I'm sorry very sorry :'(
I'm too busy for last mwaka and this year!! Oh gosh I MISS wewe SO MUCH LUBAAA ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Ryou-Bakura alisema …
hii ^0^/ i invite wewe to my new group!!

link

wewe have a nice day!!! ^w^/ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita