Lucy

fanpopping tangu January 2008

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Die-Hard Fan in 11 clubs Die-Hard (11) Fanatic in 4 clubs Fanatic (4)

ukuta wangu

big smile
keelawinchester alisema …
Hey! will wewe jiunge my Supernatural brotherly moments spot? link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 alinipa heshima za my pop quiz questions
Thanks for the add back

Please joined

[i]link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dermer4ever alisema …
LUCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idk if wewe know this i am now a spn shabiki thanks to my twin, and two other Marafiki who kept telling me to watch it and it was a fair trade off since i got someone else addicted to OUAT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lucysmileyface ametoa maoni…
T!!! i'm so happy wewe got into spn..i told wewe once it's an awesome show! well i guess we'll see wewe om the spn spot then, hehe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita