Sherlock

fanpopping tangu June 2009

  • Female, 23 years old
  • glasgow, United Kingdom
  • Favorite TV Show: anime
    Favorite Movie: Horror, Comedy and Violece
    Favorite Musician: Bon Jovi
    Favorite Book or Author: manga
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

farhita alisema …
which of Darren Shan series do wewe like more?!^,^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
madforstuff ametoa maoni…
The origanal. Can't beat the classics zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dougman alisema …
Do wewe actually like Lady GaGa? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
mira9mylene alisema …
Sent an Angel to watch over wewe last night, but it came back. I asked why: ... The Angel said: " Angel don't watch over angels! " Twenty
angels are IN your world. Ten of them are sleeping, nine are playing, one is kusoma this message. Send this to ten Marafiki including me. If i don't get one back, I'm not one of them. As soon as wewe get five replies, someone wewe upendo will quietly surprise you....:) ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita