violet Ford

fanpopping tangu March 2012

  • Female
  • United Kingdom
  • Favorite TV Show: Buffy
    Favorite Movie: Mean Girls
    Favorite Musician: One Direction
    Favorite Book or Author: Harry Potter Series
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

hajirah4 alisema …
Did wewe meet him? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mimivilee alisema kuhusu Buffy the Vampire Slayer
I have loved Buffy since the dakika I saw it, it caught my eye and I am literally glued to the television, watching sometimes a season a day. I met Anthony Head (Giles) once, he was so nice, and so much like his character. He alisema I was a mini Buffy! We talked for about 5 minutes, and then I got a picha with him, someone told me to take my jumper off for the photo, he thought she alisema sock so he alisema "you can take your sock off if wewe want" best day. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brileyforever77 ametoa maoni…
wewe are so lucky, I would kill to meet a Buffy cast member. I would upendo to meet everyone that was ever on Buffy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
coolgal1 ametoa maoni…
Omgggg where did wewe meet him I wanna see the pick I upendo Giles when I thought that they kicked nyumbani off the onyesha I almost started balling until I saw the inayofuata episode zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mimivilee ametoa maoni…
It was at a london film and comic convention thingy :) they do one every mwaka x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
buffyl0v3r44 alisema …
wewe did not make the ikoni wewe ilitumwa into the ikoni forum, wewe must make your own icon, and it must be square. wewe are disqualified from this round, but wewe are zaidi than welcome to jiunge round 2 if wewe follow the rules! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mimivilee ametoa maoni…
Sorry about that, I clicked the wrong link when uploading it :) x zaidi ya mwaka mmoja uliopita
buffyl0v3r44 ametoa maoni…
thats ok, just make sure inayofuata time its an image wewe make yourself!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita