mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

sunny
BJsRealm alinipa heshima za my answers
🐇H🐣A🐰P🐥P🐇Y🐤 ➕ 🐰E🐥A🐇S🐣T🐰E🐤R🐇!🐥 ♥♥♥ ilitumwa miezi 2 iliyopita
heart
BJsRealm alinipa heshima za my pop quiz questions
H*A*P*P*Y + N*E*W _ Y*E*A*R + 2*0*1*8 !!! & F*E*L*I*Z + A*N*O _ N*O*V*O + 2*0*1*8. !!! All the best wishes & have a wonderful new year, my friend, all mwaka long! Glad wewe like my chemsha bongo maswali so much. Not too difficult for wewe I hope. Good luck in the future! Please stay in touch! Your friend Mark :-) ilitumwa miezi 5 iliyopita
BJsRealm ametoa maoni…
Sorry if I got the wrong language btw. Your jina la mtumiaji sounds kinda Portuguese to me. Brazil au Portugal perhaps? Just in case I got it wrong, let me make it up to you, my friend, kwa wishing wewe all the best in Spanish: P*R*O*S*P*E*R*O + A*Ñ*O _ N*U*E*V*O + 2*0*1*8. !!! Hope I got it right this time. :-D miezi 5 iliyopita
smile
makintosh alinipa heshima za my polls
Thank wewe for joinging the Janice Litman club ilitumwa miezi 10 iliyopita