Parry!♚

fanpopping tangu February 2010

  • Female, 20 years old
  • Favorite TV Show: Spn,Beavis and Butt-Head,Tvd,Gma,Plain Jane,Top Gear
    Favorite Movie: Oz,Cloud Atlas,Hugo,The Artist,harry potter,Hunger Games,Spring Break%wi.17l9Ong Gear
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 7 clubs Dedicated (7) Die-Hard Fan in 10 clubs Die-Hard (10)

ukuta wangu

XxzBellazxX alisema …
I would really appreciate if wewe could take the time to listen to my cover of 'Say Something'. Please leave a maoni on YouTube about what wewe think :) https://www.youtube.com/watch?v=kzc3JrM3ops ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maryam1311 alinipa heshima za my pop quiz questions
Missed you. :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lisseth alinipa heshima za my videos
Sis!!! How are you?How's everything there? Miss wewe lots too, my beautiful Paria dear!!!!!!! Plz come back!!!!!
Never forget about me, sis!!! wewe are always in my heart!

Oh I've been pretty busy with school, sis! But aside from that, everything has been pretty amazing! Thank wewe for asking, sis!!!

upendo YOUUUUUUUUUUU MY BEAUTIFUL PARIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥♥ Wish wewe the best day! Have fun and enjoy!!!! upendo YOUUUUU LOTS!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lisseth ametoa maoni…
And how was the summer trip, sis? Did wewe have fun? I bet it was amazing! zaidi ya mwaka mmoja uliopita