❀ emma ❀

fanpopping tangu November 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 15 clubs Dedicated (15) Die-Hard Fan in 10 clubs Die-Hard (10)

ukuta wangu

Hermione-Fan361 alinipa heshima za my comments
Hey, Em. I doubt that wewe use good old fanpop as often as wewe did (I know I don't, this is my first time on in way over a year), but I was recently thinking about all the time we spent on here chatting together. It's been zaidi than what, two years now? Thanks for being my friend when a lot of other people decided I wasn't worth their time. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxzBellazxX alisema …
I would really appreciate if wewe could take the time to listen to my cover of 'Say Something'. Please leave a maoni on YouTube about what wewe think :) https://www.youtube.com/watch?v=kzc3JrM3ops ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DailyFiber ametoa maoni…
Done. Thanks for sharing. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ChrissyStyles1 alinipa heshima za my articles