mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

phalangeregina alisema kuhusu Disney Princess
Has anybody seen The Crimes of Grindelwald yet? I really enjoyed it and want to know what other people thought about it!! ilitumwa miezi 9 iliyopita
Winxclubgirl202 ametoa maoni…
I saw it and thought it was pretty good miezi 9 iliyopita
deedragongirl ametoa maoni…
It was amazing :) miezi 9 iliyopita
BB2010 ametoa maoni…
I’m not planning to see it miezi 9 iliyopita
deedragongirl alisema …
wewe haven't learn, so wewe want to be bully again kwa that troll called "inmycountry" again? ilitumwa miezi 11 iliyopita
smile
PrueFever alinipa heshima za my articles
Thank wewe for the add back :)

Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
phalangeregina ametoa maoni…
Of course because this film is most loved in my country! zaidi ya mwaka mmoja uliopita