niyah johnson

fanpopping tangu August 2012

  • Female, 21 years old
  • maryland, United States of America
  • Favorite TV Show: jessie
    Favorite Movie: never say never
    Favorite Musician: Justin Bieber
    Favorite Book or Author: Justin Bieber
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

           

ukuta wangu

prettysmile890 alisema kuhusu Justin Bieber
Evry Body Always Hateing And Bieng Jealous of Me Yes I Met Jb wewe wish wewe met him wewe wish wewe can be me im not perfect no body is only god is and i dont wanna call the person who im talking to stop hateing on me and start liveing life ok ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
u stop hating im living life i used to have a job i babysitted untill we moved and i bet u we are rich u broke zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
and im clearly rich ugly slut wewe need to mind yours is anybody in your family rich au famouse no i didnt think so zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
i do did wewe ever see my face no wewe did not i look just like my mother and brother and wewe probelly poor dont have no house wewe live in a box zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
prettysmile890 alisema kuhusu Justin Bieber
if your sick of orange22 add a maoni and i will get him band from fanpop
Hes realy getting on my nurves ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
agreed all the wayyyyyy!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mj1forever96 ametoa maoni…
why cuz hes right, sorry. hes a close friend. why get mad if hes right... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 ametoa maoni…
hes rude and i cant be rude anymore because peaple snitch not wewe jbdfanforever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
victoria7011 ametoa maoni…
Hes rude!If he was a hater, he could atleast stop calling us cunts and actually get of the site.if i hated someone,i wouldnt spend my enegry hating on them on a fansite fs zaidi ya mwaka mmoja uliopita
prettysmile890 alisema kuhusu Justin Bieber
Just got nyumbani from tour with my brother and i went to see jb and he alisema he is happy im a shabiki aaand he gave me a picture and 2tickets to his tamasha in december and me and my mom is going so um i have to go because my ipad is on low battery so im going to get on my coputer ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
u didnt see jb ur trying to make us jelous and if u have his number then post it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bosstime788 ametoa maoni…
jdbfanforver shut.da.fuck.up! wewe getting in fights with everyone, we dont give a fuck about wewe life on her plus wewe doubt everyone. wewe need to get the dick out of your punda bitch! zaidi ya mwaka mmoja uliopita