rosetta the rabbit

fanpopping tangu October 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

sonic122 alinipa heshima za my images
hi how are wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
How many reports do wewe need to get someone taken down? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fidus-Achates ametoa maoni…
Dunno. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rachel_Savaya ametoa maoni…
He forced his beliefs and morals on everyone else, and rallied his so called Marafiki to ripoti the sheet out of anyone who was unfortunate enough to even be disliked kwa this old leader. Tak is doing the same thing to this place. He's starting with kicking me out kwa rallying wewe guys, and soon enough, he'll start doing to others too. then you'll see just how scarily right I am. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
emeraldcoast55 ametoa maoni…
Even if that troll wasn't you, just the fact that wewe told someone that it's okay to do all that (or any trolling period), makes wewe just as guilty. If not you, then who was it? The only rallying I've seen is from wewe with that makala wewe ilitumwa yesterday, about overthrowing leadership and making wewe leader instead. Anyway, I think whoever is juu contributor has a right to say where this club's direction goes. He put countless hours into this club. Who are "the wrong people" to offend? I see, wewe just don't want certain special groups to be offended, is that it? You're forcing your own likes and interests onto a group that doesn't want that here in the first place. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
shadowxsonicd24 alinipa heshima za my images
Hey...You seem...Pretty cool. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita