$tella Gogoi

fanpopping tangu October 2010

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

wink
Shorouk4ever alinipa heshima za my articles
Hiiiiiiiiiiii do wewe remember me i wish that i just wanna say how are wewe i hope wewe be okay and sure i will jiunge to your da club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
NishaXOX alinipa heshima za my videos
hi, thanks for the add like 7 months ago, i'm really sorry this thank wewe is soooo late, i haven't been on fanpop in years. sorry and thanks again. xxxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
anaelletaylor alinipa heshima za my answers
here's your participation prop
thanks for joining! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita