Jacob Desai

fanpopping tangu November 2014

  • Male, 23 years old
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

swaglevel1000 has not joined any clubs yet

ukuta wangu

smile
hermionicole alinipa heshima za my comments
and we have lves btw.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
hermionicole alinipa heshima za my answers
hi! I hope we can be good friends.... I'm pretty sure you'll upendo fanpop! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
redpanda alisema …
Maybe wewe should look in the mirror today and think. "I telling 13-20 mwaka old people to get a life." When really wewe should. because we have Marafiki on here that we like to share with, that some of us can't meet in real life and we do have lives, but hujambo were young do we give a crap about what wewe say? Probably not, but suck it up because I suggest wewe think about what wewe say to people next. And really? "LOL" Who is mature now?
Sincerely, redpanda ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita