Kristina kilima

fanpopping tangu January 2013

  • Female, 37 years old
  • Jamesville, United States of America
  • Favorite TV Show: Full House
    Favorite Movie: Santa buddies
    Favorite Musician: Luke Bryan
    Favorite Book or Author: Stephen king "It"
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

evan83004 alisema …
wewe are on full house my favrate onyesha i'm a big shabiki ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sweetkrissy2 alisema kuhusu John Stamos
wewe are so cute ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweetkrissy2 alisema kuhusu John Stamos
Hi john stamos, how are wewe doing today? I am your biggest fan. I just upendo wewe in full house as uncle jesse and when wewe were on ER as Tony Gates. wewe are such a great actor and singer. wewe play the drums very well. I can't believe that wewe still sing with the beach, pwani Boys, I just upendo it when wewe sing Forever. It is my inayopendelewa song. I upendo wewe John Stamos. wewe are awesome. wewe never changed your looks, from Full House to Now. That is great. BYE. I hope some siku be able to meet you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
amystamosfan ametoa maoni…
no i am his nuber one shabiki i know every thing about him so wewe need to stop ling zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stamosgirls1 ametoa maoni…
@amystamosfan i am also his number one fan.. everybody has their own number of likes. so don't say no i am his number 1 shabiki when alot of people are number shabiki of john stamos. so wewe just be nice. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
stamosgirls1 ametoa maoni…
and don't be judging people zaidi ya mwaka mmoja uliopita