T@n@ B!eBeR

fanpopping tangu February 2011

  • Female, 22 years old
  • Hello there im gonna make this simple my name is Tana :D i llove justin bieber HMU(:
  • Favorite TV Show: TEEN WOLF<33,16 and Pregnant,Teenmom,Tosh.o<3,Jersey Shore,ABDC,The Real World,ect.
    Favorite Movie: Never say Never,Twilight,New Moon,Eclipse,The truth below,Soul Surfer,
    Favorite Musician: Justin Bieber<33,Katy Perry,Bruno Mars,Lady GaGa,Adele,Hollywood Undead,Chris Brown,Jessie J,and lots zaidi
    Favorite Book or Author: first step 2 4ever and the twilight series
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

shiann545455 alisema …
Can u add me plz? Thnx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TheDesolateOne alisema …
:O omg TANA!!! ^_^ hiiii man I missed wewe :D its been too long ._. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
justingurl99 alinipa heshima za my videos
Hi! Do wewe think wewe can help me out? I heard wewe know how to blend pictures/banners together for klabu (like the one in the bila mpangilio spot). I was wondering if wewe could help me and teach me how? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita