mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

unicornsrreal alisema kuhusu Leyton Family<3
For the longest time, this spot was my sanctuary. I would come nyumbani everyday to log in because I knew my bestfriends would be here. I've been a part of this spot since I was about 12/13 years old, and I'm now 18. Yet now, I feel as though I don't belong. I know I've been MIA during exams and what not, but I've tried my best to be as active as I can. ilitumwa siku 24 zilizopita
unicornsrreal ametoa maoni…
I still completely upendo wewe all, and will most likely flitter in and out again, but I don't think I've been a part of this spot for a long time now. I'm sorry for not making zaidi of an effort with wewe all, things are pretty hectic in my life rn, but I no longer feel as though this is my sanctuary. It's nothing any of wewe have done, wewe are still all the most amazing people I've ever grown up with. I just no longer feel included au a part of this family, which sucks to write because you've been my teenage years. I just have no idea what to do anymore, so I guess this is my way of telling wewe all: I upendo wewe and Goodbye x siku 24 zilizopita
Elbelle23 ametoa maoni…
Awww Bee! I am sooo sorry wewe feel this way :( please know how much WE ALL upendo YOU. And please know that wewe mean a lot to us all. IF wewe ever need to talk I am always here for wewe <3 upendo wewe to pieces xx siku 24 zilizopita
Piu95 ametoa maoni…
Obviously, we are all extremely sad to see wewe go but if it' something that wewe need to do and if wewe need to take time for yourself, I respect your decision fully. But know that wewe can always come back to us because you'll always be an integral part of this family and we all upendo wewe VERY much ♥ So, if wewe ever need to talk, know that I'm here, all of us are and we'll help/love/welcome wewe as we always have ♥ masaa 14 yaliyopita
big smile
C8rissy alinipa heshima za my polls
upendo your kura za maoni in the movie club and your ikoni <3 ilitumwa miezi 2 iliyopita
unicornsrreal ametoa maoni…
Aw thankyou! Although the ikoni aren't mine!! mwezi moja 1 uliopita
mooshka alisema …
YAY YOUR ALMOST THERE<333
And also yayyy for watching GMW <33 that onyesha needs zaidi love! I was so sad when it got cancelled. ilitumwa miezi 2 iliyopita