mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
whatsupbugs alinipa heshima za my comments
Hi. Thank wewe for adding me. ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
big smile
Renegade1765 alinipa heshima za my comments
Hi! I just read your comment. First, thank wewe for taking the time to read it. Second, I agree with you. Family s important, but it shouldn't be the focus every time. Recently, I've been thinking what my story for Frozen 2 would be like. I think your criticism about how family shouldn't always be placed above else, especially if wewe lived in an abusive relationship, should be an interesting topic. I would upendo to see it explored. And thanks for your support. ilitumwa miezi 3 iliyopita
JungleQueen13 alinipa heshima za my articles
Thank wewe :) I enjoyed kusoma your article, it's always interesting to hear your opinion! ilitumwa miezi 6 iliyopita