Roy mbwa mwitu

fanpopping tangu June 2011

  • Male
  • Favorite TV Show: amarican dad, and l,000 ways to die
    Favorite Movie: Alpha & Omega
    Favorite Musician: skillet
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

Hybred98 alisema …
alright, lisetnt to me wewe pice of shit, i saw what wewe sent to mizu, wewe say youre going to kill her and rape her, i dont fucking think so, now if i hear about this again, ILL KILL wewe MY SELF ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
cameron98 alisema …
wewe know ever scens wewe tryed to help me with get rid of monster, i have to say youre being a dick and now scens im finaly going to kill monster wewe should have some fucking respect for me ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gaaralover101 ametoa maoni…
wait whatz goin on zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gaaralover101 ametoa maoni…
lolz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hybred98 ametoa maoni…
ROY, YELL AT HER AGAIN I DARE wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
takemaru102 alisema …
thanks 4 the add bro ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
takemaru102 ametoa maoni…
u talked to my gf on the phone last night bro zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wolflove2 ametoa maoni…
was that wewe this morning? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gaaralover101 ametoa maoni…
its okay zaidi ya mwaka mmoja uliopita