My Wall

Previous
whatsupbugs alinipa heshima za my comments
💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸
Just in case...
No one has told wewe today.
wewe are amazing!
Have a great day.
💜🌸💜🌸💜🌸💜🌸 ilitumwa siku 12 zilizopita
PureHeroine alinipa heshima za my images
Hey, congratulations on winning the anime ikoni contest round 82! As a prize wewe get a prop, and the right to pick the theme for inayofuata round. Tell me what you've decided on my ukuta au in a private message ^^ Have a great day! ilitumwa siku 12 zilizopita
sunny
whatsupbugs alinipa heshima za my answers
Give ♥ this ♥ to ♥ the ♥ nicest ♥cutes♥t Marafiki ♥ wewe ♥ know ♥ on ♥ fanpop ilitumwa siku 14 zilizopita
sunny
whatsupbugs alinipa heshima za my comments
I hope wewe have a wonderful weekend. ilitumwa siku 16 zilizopita
melodybryant alinipa heshima za my answers
a heshima as promised!...lol here u go ilitumwa siku 16 zilizopita
sunny
whatsupbugs alinipa heshima za my answers
Hi. I hope wewe have a wonderful July 4th. Thank wewe for being a great friend. ilitumwa siku 18 zilizopita
zanhar1 alisema kuhusu bila mpangilio
Itz gonna be a long night. :v

My moto alarm is broken and keeps chirping and it's giving my dog anxiety. She won't leave me alone and I don't have the moyo to leave her on her own. Goodbye healthy sleeping pattern. ilitumwa siku 20 zilizopita
SwordofIzanami ametoa maoni…
Try listening to some relaxing lullabies, maybe it'll help wewe sleep better. siku 20 zilizopita
zanhar1 ametoa maoni…
My dog is panting over that. She's also up against me trembling. I have to wait for my dad to get nyumbani and fix the damn thing, then I can sleep. siku 20 zilizopita
zanhar1 alisema kuhusu sinema ya kutisha
Just watched Annabelle comes home. Let me just say that the whole conversation between Bob and the pizza guy Ian like the dialogue in my brain. ilitumwa siku 21 zilizopita
Foch_F ametoa maoni…
i was actually thinking about something like that siku 10 zilizopita
sunny
whatsupbugs alinipa heshima za my comments
I hope wewe have a wonderful weekend. ilitumwa siku 23 zilizopita
Ranty-cat alinipa heshima za my answers
heshima for the majibu and maoni on bila mpangilio club. Both on the nostalgia swali and the Swamp swali where wewe provided the rad version of the song. ilitumwa mwezi moja 1 uliopita