My Wall

Previous
heart
nikki8green6 alinipa heshima za my comments
__###
__##_##
_##___##
_##___##_________####
_##___##_______##___####
_##__##_______#___##___##
__##__#______#__##__###__#
___##__#____#__##_____##__#
____##_##__##_##________##
____##___##__##
___#___________#
__#_____________#
_#____@_____@____#
_#____/___@__\\___#
_#____\\__/#\\__/___#
___#_____W_____#
_____##_____##
_______##### HAPPY EASTER ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
lottieee30 alinipa heshima za my comments
heyy Joyce =D I had u on my old account, but it kinda got reported and now i cnt access it, so i made a new 1. =D

Its charlotte btw xx =P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
friendsfan101 alisema …
Happy Holidays, Joyce! :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
nikki8green6 alisema …
☃ⒽⒶⓅⓅⓎ❄ⒽⓄⓁⒾⒹⒶⓎⓈ☃ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Lady_Ziva alisema …
hujambo Joyce, wassup? Miss wewe hun! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rimasters alinipa heshima za my pop quiz questions
Cute Icon. That's my wish too!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
zivaD alisema …
*GIANT kubeba HUGS!!* so glad you're back. yes, jenna's been so good in keeping us on the loop. we're glad you're better now and continuing to do so. wewe know where we are if wewe need to rant. ;D

luv wewe zaidi than the pencil kisses.. that's a lot! ;D

yep, weeee'reeee back!!! woohoo!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
tonyziva1234 alinipa heshima za my images
ICON! *fans self* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
tonyziva1234 alisema …
Cool, now wewe can squee with us! People have been complaining about the "lack" of Tony and Ziva, but us normal fangirls are constantly looking on the bright side! Did wewe hear about Tony's complete bucket list? Some TZ epicness awaits, me thinks. D'ya know, NCIS is the only onyesha I've seen every episode of this season, I've been so busy and I feel guilty because I don't really feel like catching up with the rest. xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
tonyziva1234 alisema …
Yeah, she did. I'm so sorry that you've been going through this. I'm glad that things are on the up. wewe know we're all here to support wewe if wewe need us. It's been weird wewe not being here, there have ups and downs but we made it through the hiatus :) Have wewe managed to catch up on this season au gonna wait until things settle down more? xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita