zahraa najim

fanpopping tangu September 2011

  • Female, 33 years old
  • baghdad, Iraq
  • Favorite TV Show: gossip girl ,vampire daires,glee.grais anatomy
    Favorite Movie: twilight saga,water for elephants
    Favorite Musician: evenasesns,westlife,blue
    Favorite Book or Author: twilight,hight of witherng,little women
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

heart
mia444 alinipa heshima za my images
hujambo will wewe please jiunge my new club? link. It's for all people that are team Edward!! au if wewe are a shabiki of the Twilight Saga, I'm trying to get as many mashabiki as possible so it doesn't get deleted. I'd really appreciate it! If wewe do jiunge let me know so I can give wewe your heshima :-) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mia444 ametoa maoni…
Btw i just added wewe will wewe please add me back? We have a lot in common :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zeimed8 alisema …
thanks for add me back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Mikethriller alinipa heshima za my images
Ya welcome ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita